PUPPETEERS - LALKARZE

Wtajemniczenia słów kilka...

Witam Wszystkich na moim skromnym blogu...

   Co jakiś czas (niestety nieregularnie) będę dodawać tu rozdziały ze swojej serii opowiadań pt.: "Lalkarze", którego pierwszą częścią jest "Spełniona Przepowiednia". 

   Doskonale zdaję sobie sprawę z własnej niedoskonałości i braku talentu pisarskiego, ale przynajmniej spróbuję... 

   Postanowiłam ostatnio, tak jak to wcześniej planowałam, że wszystkie części dodam tu jednym ciągiem (oczywiście odpowiednio je oznaczając), dla Waszej i mojej wygody.

A cała ta seria to o...

   Dziewczynie, która przeszła ogromną metamorfozę. Z trochę rozczulającej się nad sobą i nie do końca wierzącej we własne umiejętności, stanie się wojowniczką, a później mścicielką...

Wszystkim życzę wielu niezapomnianych chwil spędzonych podczas śledzenia losów moich bohaterów...

   Proszę nie kopiować!!! Cały zamieszczony przeze mnie tekst jest wyłącznie wytworem mojej wyobraźni oraz moją ciężką pracą, którą na mocy "Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych" udostępniam na tym blogu tylko do czytania i komentowania jego treści. Wszelkie kopiowanie, rozpowszechnianie i zmienianie treści przeze mnie opublikowanych bez mojej wiedzy i  uprzedniej zgody jest ZABRONIONE!!!

I na koniec...

...BARDZO PROSZĘ O KOMENTARZE Z WASZEJ STRONY!!! ŚMIAŁO, JA NIE DRAPIĘ, NIE WRZESZCZĘ, NIE GRYZĘ I Z TEGO, CO WIEM, KLAWIATURA TEŻ NIE [o; POZA TYM, WASZE OPINIE POMOGĄ MI W STAWANIU SIĘ LEPSZĄ W TYM, CO ROBIĘ. PAMIĘTAJCIE, KAŻDE WASZE SŁOWO SIĘ LICZY!

Znajdziecie mnie również na: http://historia-liviann.bloog.pl/ - Obecnie nieaktywny. Wszelkie reklamy zostawiajcie w komentarzach pod wpisem "Moja radosna paplanina - miejsce na Waszą reklamę" w zakładce "Linki, czyli Wasze reklamy".