PUPPETEERS - LALKARZE

Wasze reklamy i nie tylko...

WAŻNE INFORMACJE

   Moi Kochani, na pewno doszły do Was słuchy, iż z końcem marca witryna BLOOG.PL zostanie usunięta, a razem z nią wszystkie treści tu udostępnione. Mamy więc do wyboru: albo pozwolić na bezpowrotne skasowanie naszej pracy, tym samym na zakończenie naszej pisarskiej przygody, albo przenieść nasz dotychczasowy blogerski dorobek na inne tego typu strony.

   I ja właśnie w tej sprawie. Osobiście postanowiłam pozostać tu z Wami aż do samego końca, co jakiś czas dodając kolejne rozdziały. Jednocześnie, by ochronić to, co już stworzyłam, założyłam nowy blog,

http://lalkarze.blogspot.com/

na który już zaczęłam przenosić materiały tu udostępnione. W niedługim czasie kolejne rozdziały publikować będę jednocześnie i tu, i na blogspocie, do momentu, aż ta witryna zostanie usunięta.

   Mam taką cichą nadzieję, że przynajmniej tam częściej będziecie dawać o sobie znać. O ile pozostaniecie ze mną... No cóż... Póki co, mogę mieć tylko nadzieję.

   Pozdrawiam cieplutko - Wasza VerZo.

 

002.jpg

Znajdziecie mnie również na: http://historia-liviann.bloog.pl/ - Obecnie nieaktywny. Wszelkie reklamy zostawiajcie w komentarzach pod wpisem "Moja radosna paplanina - miejsce na Waszą reklamę" w zakładce "Linki, czyli Wasze reklamy".