PUPPETEERS - LALKARZE

Wasze reklamy i nie tylko...

Wielki powrót czy ostateczne pożegnanie? Co w trawie piszczy, czyli garść informacji...

   Tadam... Po tak długim czasie wróciłam do Was i od razu sieję tu gigantyczne spustoszenie. No cóż... Tak dawno mnie tu nie było, że aż wstyd się przyznać, ile to czasu minęło od publikacji mojego ostatniego rozdziału. Ale, ale... Nie o tym miał być ten pościk...

   Rzecz w tym, iż zrobiłam tu totalną czystkę. Zostały jedynie trzy wpisy, spośród trzydziestu dwóch, które do tej pory dodałam. A dlaczego tak, a nie inaczej? Z dwóch powodów. Po pierwsze, poszłam w ślady Rudej, a po drugie, uznałam, że prawdopodobnie już nikt nie pamięta, o czym to ja pisałam wcześniej. Tak więc zaczynam od nowa. Większość tekstu prawdopodobnie się nie zmieni, jednak są takie mommenty, które uważam za co najmniej słabe, poza tym spróbuję popracować nad opisami, których powinno znajdować się znacznie więcej. Tak więc zmiany są nieuniknione. Mam taką cichą nadzieję, iż wyjdzie to na dobre i Wam, i mnie.

   Ale to nie koniec nowin. Nie wiem, czy i jak znajdę na to wszystko czas, jednak uznałam, iż nie tylko tekst musi zostać odświeżony, tyczy się to również moich rysunków, które, prawdę powiedziawszy, są kiczowate, no, może poza jednym wyjątkiem (który tylko potwierdził smutną regułę). Dlatego też postanowiłam, jezeli mi się to uda, od nowa sportretuję moich bohaterów i dodam to tutaj. Jeśli jednak plan nie wypali, nie dodam nic takiego lub zwyczajnie pójdę na łatwiznę, zabuszuję w necie i dodam coś takiego (oczywiście z odpowiednim dopiskiem).

   Odnośnie Waszych komentarzy, które, mam nadzieję, otrzymywać będę... Postaram się na takowe odpowiadać (na każdy z nich) bezpośrednio pod otrzymanym.

  I na koniec... Żegnaj stary nick'u. Od dziś nie jestem Panna Nikt tylko VerZo. Jak zmiany,  to zmiany na całego. A co...

   Mam nadzieję, że zbytnio nie zmęczyłam Was tymi ogłoszeniami, a te całe zamieszanie, które tu wprowadziłam zostanie mi wybaczone.

b8d529db94.jpeg

Cieplutko pozdrawiam [o;

Znajdziecie mnie również na: http://historia-liviann.bloog.pl/ - Obecnie nieaktywny. Wszelkie reklamy zostawiajcie w komentarzach pod wpisem "Moja radosna paplanina - miejsce na Waszą reklamę" w zakładce "Linki, czyli Wasze reklamy".