PUPPETEERS - LALKARZE

Co w trawie piszczy - zapowiedź

Zapowiedź części pierwszej z serii "Lalkarze" - "Spełniona Przepowiednia"

 

   Nikola (Nikki) Kruk to dziewczyna obdarzona mocami. Niestety świat się z nią nie liczy, a i ona sama nie kwapi się by zawalczyć o swoją pozycję. Do czasu...

    Przed swoimi osiemnastymi urodzinami dostaje tajemnicze wiadomości, które na zawsze wywracają jej świat do góry nogami. Odtąd nic nie jest takie, jakie było. Zmiany mają jednak swoją cenę. Nikki staje przed trudnym zadaniem. Musi wypełnić przepowiednię, której słów nikt już nie pamięta. Dziwnym trafem znajoma jest tylko niektórym ogólna jej treść...

    Czy Trzynasta Wybranka podejmie się tego zadania? Czy to się jej uda? Tego dowiecie się z części pierwszej - "Spełniona Przepowiednia".

 

 

   Pozdrawiam serdecznie wszystkich moich Czytelników, tych komentujących i tych, którym chyba zbrakowało odwagi :o]

Wstęp do następnej części dodam po zakończeniu tej :o]

 

   Proszę nie kopiować!!! Cały zamieszczony przeze mnie tekst jest wyłącznie wytworem mojej wyobraźni oraz moją ciężką pracą, którą na mocy "Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych" udostępniam na tym blogu tylko do czytania i komentowania jego treści. Wszelkie kopiowanie, rozpowszechnianie i zmienianie treści przeze mnie opublikowanych bez mojej wiedzy i  uprzedniej zgody jest ZABRONIONE!!!

Znajdziecie mnie również na: http://historia-liviann.bloog.pl/ - Obecnie nieaktywny. Wszelkie reklamy zostawiajcie w komentarzach pod wpisem "Moja radosna paplanina - miejsce na Waszą reklamę" w zakładce "Linki, czyli Wasze reklamy".